Wokół Świąt Bożego Narodzenia

Spotkanie "Wokół Świąt Bożego Narodzenia" - 10 stycznia 2017 godzina 17Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Robertem Garstką - etnografem, regionalistą, fotografem, kulturoznawcą, dokumentalistą regionalnej historii, członkiem Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego i pracownikiem Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach. Podczas prelekcji, zatytułowanej „Wokół Świąt Bożego Narodzenia”, zaprezentowane zostaną zdjęcia oraz wyniki badań terenowych dotyczących ludowych zwyczajów i obrzędów praktykowanych w naszym regionie. Wydarzenie odbędzie się w środę, 10 stycznia 2018 r. o godzinie 17.00, w Audytorium Biblioteki Głównej.