Koncert Noworoczny

Biblioteka pełna muzyki - 9 stycznia 2018 godzina 17Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu „Biblioteka pełna muzyki. Literacko-muzyczne spotkania z książką i instrumentem”, które odbędzie się 9 stycznia 2018 r. o godz. 17.00.
Tym razem będzie to koncert noworoczny, podczas którego uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, zaprezentują się w świątecznym i karnawałowym repertuarze. Tradycyjnie utwory muzyczne zostaną uzupełnione o informacje dotyczące zwyczajów, związanych z zakończeniem starego i rozpoczęciem nowego roku. Do zobaczenia w Bibliotece!