Świat wielobarwny – wystawa malarstwa Krzysztofa Jasińskiego

Wystawa malarstwa Krzysztofa Jasińskiego - od 24 stycznia 2018 Od 24 stycznia do 19 lutego br. w bibliotecznej Galerii ExLibris prezentować będziemy wystawę malarstwa Krzysztofa Jasińskiego pt. „Świat wielobarwny”. Autor prac jest samoukiem, nie związanym z konkretnym nurtem sztuki, choć patrząc na jego pracę można tak przypuszczać. Każdy obraz urzeka odbiorcę śmiałymi i wyrazistymi kolorami, a całość wspaniale dopełniają ostre kontury. Wśród prezentowanych dzieł, namalowanych pędzlem i szpachlą, zobaczymy wielobarwny zarys egzotycznych krajów, urokliwą mroczność morza czy przytłumioną przestrzeń światowych metropolii. Każdy obraz zrodzony z wyobraźni, czy obserwacji życia, skrywa swoją historię, a może i zdradza małe tęsknoty samego artysty?