Walentynki

Walentynki13 lutego 2018 roku o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbędzie się wieczorne czytanie poezji miłosnej. Wydarzenie to wprowadzi nas w klimat Walentynek i pozwoli odkryć na nowo piękno zawarte w wierszach o tematyce miłosnej, a także przybliży nam różne postawy jakie poeci przyjmowali wobec tego niezwykłego uczucia. Poezję przeczytają uczniowie jaworznickich szkół Aleksandra Guja i Julia Sierakowska oraz pracownicy Biblioteki, a oprawę muzyczną zapewnią Roman Jońca i Wojciech Rejdych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy pragną poczuć klimat Walentynek!