Konkurs „Kocham swoje Miasto za...”

Konkurs fotograficzny "Kocham swoje Miasto za..."Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Kocham swoje Miasto za...”.
Obecnie panuje moda na fotografię amatorską. Każdy chwyta za aparat lub smartfon, pstryka zdjęcia… i nie mamy tu na myśli selfie. Na portalach społecznościowych można podziwiać przepiękne fotografie miast, krajobrazów, budynków itp. Dlatego też zrodził się pomysł konkursu fotograficznego „Kocham swoje Miasto za...”, który ma zachęcić mieszkańców do pokazania swoich ukochanych miejsc, obiektów związanych z Jaworznem. Poprzez organizację tego konkursu pragniemy nie tylko zaprezentować najpiękniejsze zakątki naszego miasta, ale także promować atrakcyjność turystyczną Jaworzna w regionie. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a wszystkie zgłoszenia zostaną zaprezentowane w formie wystawy w Bibliotece Głównej lub w formie galerii na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy!