Strefa Rodzica w Bibliotece. Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych

Strefa Rodzica - Logopeda. 9 marca 2018 godzina 15W ramach realizowanego przez naszą Bibliotekę projektu „Strefa Rodzica” oraz Europejskiego Dnia Logopedy, serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych, który  odbędzie się w Bibliotece Głównej 9 marca br. od godz. 15.00. Inicjatorem akcji, mającej na celu popularyzację wiedzy z zakresu konieczności wczesnego badania i rozwijania mowy, jest Piotr Jaworski – logopeda, terapeuta OPT TALK TOOLS, wykładowca WSB we Wrocławiu, dwukrotnie ekspert MEN ds. edukacji włączającej.
Program obejmować będzie:
- kiermasz z pomocami logopedycznymi (godz. 15.00-18.00)
- indywidualne porady  logopedyczne dla wszystkich zainteresowanych (godz. 15.00-16.00)
- prelekcję pt. Karmienie jako element terapii logopedycznej dzieci wyjątkowych  (godz. 16.30-18.00 )
Celem akcji będzie również upowszechnianie literatury związanej z terapią wad mowy i karmienia. Wydarzenie