Od wartości do wartości. Nie bój się porażek

Od wartości do wartości - 20 marca 2018 godzina 11Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza młodzież, 20 marca o godz. 11.00, na kolejne spotkanie z udziałem Jerzego Kołodzieja, doktora nauk technicznych, menedżera i konsultanta, specjalizującego się w zagadnieniach dotyczących zarządzania projektami oraz budowania relacji business-to-business. Wydarzenie zorganizowane w ramach bibliotecznego cyklu pn. „Od wartości do wartości”, poświęcone zostanie roli porażek w procesie kształtowania samoświadomości i zdobywania życiowego doświadczenia.