Zwyczaje i obrzędy. Klub Robótek Ręcznych – spotkanie wielkanocne

Zwyczaje i obrzędy: Wielkanoc - 16 marca 2018 godzina 1716 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbędzie się przedświąteczne spotkanie Klubu Robótek Ręcznych. Panie zaprezentują swoje prace oraz opowiedzą o technikach ich wykonania. Wystawę poprzedzi krótka prelekcja na temat dawnych zwyczajów i tradycji wielkanocnych. Na spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem rękodzieła oraz osoby pragnące poznać niegdysiejsze formy obchodów tych wyjątkowych świąt.