Konkurs o tytuł Mistrza i Wicemistrza Czytelnictwa 2018

AMC-dzCzytaj! Zbieraj naklejki! Zdobądź tytuł Mistrza Czytelnictwa 2018 r. i wygraj smartfona!
W ramach realizacji bibliotecznego programu Akademia Mistrzów Czytania, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie ogłasza konkurs o tytuł Mistrza i Wicemistrza Czytelnictwa 2018. Do udziału w rywalizacji serdecznie zapraszamy dzieci z klas I-V szkół podstawowych.
Jak zgłosić się do konkursu? To proste!

- Należy odebrać książeczkę kolekcjonerską
 - Czytać, czytać i jeszcze raz czytać
 - Zbierać premię w postaci naklejek za wypożyczone i przeczytane książki
 - Brać udział w losowaniu nagród miesiąca
 - Zgromadzić wszystkie wymagane naklejki i dać sobie szansę na wygranie smartfona

W finale, zaplanowanym w grudniu 2018 r., prócz zaszczytnego tytułu Mistrza i Wicemistrza Czytelnictwa, uczestnicy będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody: smartfon i tablet.
Szczegóły zawarte są w Regulaminie.

Formularz rejestracji

UWAGA!
Bibliotekarz może weryfikować czy wypożyczone zbiory zostały rzeczywiście przeczytane przez uczestnika konkursu.