Systemowe rozumienie profilaktyki wobec zjawiska uzależnienia

Uzależnienia - 23 kwietnia 2018 godzina 11:30Urząd Miasta w Jaworznie, Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. w Jaworznie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zapraszają do udziału w konferencji pt. Systemowe rozumienie profilaktyki wobec zjawiska uzależnienia - perspektywa praktyczna pracy w środowisku lokalnym, która odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. o godz. 11.30 w Bibliotece Głównej w Jaworznie. Konferencja ma na celu przede wszystkim ukazanie zagrożeń związanych z uzależnieniami chemicznymi oraz niechemicznymi (behawioralnymi), jak również przedstawienie praktycznych rozwiązań oraz propozycji oddziaływań profilaktycznych, zapobiegających ich występowaniu. Ponadto, podczas wydarzenia zostanie omówiona specyfika leczenia odwykowego, na przykładzie choroby alkoholowej w rodzinie.
Program konferencji umieszczony został na plakacie.