Jaworznicka Biblioteka znowu na podium!

Pierwsze miejsce biblioteki wśród powiatów grodzkich!Szanowni Państwo,
z ogromną radością informujemy o zajęciu przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaworznie, kolejny raz z rzędu, pierwszego miejsca wśród powiatów grodzkich województwa śląskiego! W rankingu uwzględniono m.in. zasięg czytelnictwa i aktywność w upowszechnianiu literatury.
Przy tej okazji pragniemy podziękować Państwu, naszym Czytelnikom i Przyjaciołom, za dowody sympatii, które są dla nas źródłem codziennej satysfakcji; inspirację do podejmowania nowych wyzwań; motywację do ciągłego rozwoju i urozmaicania oferty. Jesteśmy wdzięczni za Państwa obecność. Cieszymy się, że to właśnie nasze placówki wybierają Państwo przy okazji zaspokajania swoich literackich, kulturalnych i edukacyjnych potrzeb.
Dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni i sprostać Państwa oczekiwaniom także w przyszłości.