Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych

Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych - 14 maja 2018 godzina 11Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży, działający w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, serdecznie zaprasza, 14 maja o godz. 11.00, na spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych – pisarką, nauczycielem języka angielskiego, malarką.
Autorka została dwukrotną laureatką Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren. Jej powieść "O Stephenie Hawkingu..." otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego oraz została wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej i międzynarodową listę IBBY Outstanding Books for Young People with Disabilities, książka "Król" została wyróżniona w konkursie Książka Roku 2015, natomiast powieść "Jasne dni, ciemne dni" wyróżniono w konkursie Książka Roku IBBY 2017.
Spotkanie autorskie realizowane w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki, zostało dofinansowane przez Instytut Książki.
źródło: https://www.wyd-literatura.com.pl/tworcy/autorzy/katarzyna-ryrych