Drużyna Mistrzów. Warsztaty profilaktyczno-motywacyjne

Drużyna mistrzów - 15 maja 2018 godzina 10Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza, 15 maja br. o godz. 10.00, na warsztaty motywacyjno-muzyczne, które poprowadzi prezes Fundacji Drużyna Mistrzów, znany raper, producent, działacz społeczny - Roman Lachowolski ,,Bosski”.
Drużyna Mistrzów to zespół ludzi, których łączy wspólna idea promowania pozytywnych wartości, takich jak patriotyzm oraz motywacja młodych ludzi do rozwoju osobistego poprzez sport i muzykę. Ważną częścią działalności jest program obejmujący edukację oraz działania związane z profilaktyką uzależnień, przeciwdziałaniem wykluczeniu społecznemu i negatywnym wzorcom społecznym.

Spotkanie zorganizowane dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej.