Krople. W sieci. Wernisaż wystaw Jadwigi Grzyb i Zdzisława Biernasia

Wernisaż wystawy "Krople" i "W sieci" - 27 czerwca 2018 godzina 17Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza, 27 czerwca o godz. 18.00, na wernisaż wystaw „W sieci” i „Krople”, autorstwa Jadwigi Grzyb i Zdzisława Biernasia. Twórcy zrzeszeni są w sosnowieckim Stowarzyszeniu Miłośników Fotografii. Inspiracją do prac Jadwigi Grzyb były instalacje Matyldy Sałajewskiej, zatytułowane „Kuszenie” i „Między słowami”. Autorka zdjęć ma na swoim koncie konkursowe sukcesy - znalazła się w gronie laureatów Międzynarodowego Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN w kategorii FUTURE. Zdzisław Biernaś jest miłośnikiem przyrody, w szczególności fascynują go ptaki, często stosuje fotografię makro.
Kuratorem ekspozycji jest Zbigniew Podsiadło.
Wystawa prezentowana będzie od 26 czerwca do 15 lipca br.