Ku pokrzepieniu serc - konkurs

Ku pokrzepieniu serc_konkurs

Ku pokrzepieniu serc - konkurs recytatorski

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza,uczniów klas III-VI szkół podstawowych, do udziału w konkursie recytatorskim pn. „Ku pokrzepieniu serc”. Inicjatywa zorganizowana zostanie z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w ramach realizacji projektu Jaworzno na szlaku niepodległej”. Zgłoszenia przyjmowane będą od 10 września do 20 października 2018 r. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Konkurs odbędzie się w Bibliotece Głównej, 29 października 2018 r. o godz. 10.00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka.jaw.pl oraz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej:, tel. 032 751 91 92 wew. 2 220.

Karta zgłoszenia