Font Size

Cpanel

Informacja o wyniku naboru na stanowisko operatora obsługi i naprawy urządzeń technicznych

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko operatora obsługi i naprawy urządzeń technicznych został wybrany Pan Maciej Tusiński zamieszkały w Jaworznie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Procedura naboru obejmowała II etapy: analizę ofert pracy pod względem formalnym oraz rozmowę kwalifikacyjną. W wyniku ogłoszenia o naborze aplikacje przesłało 2 kandydatów, z których 2 spełniło niezbędne wymagania określone w ogłoszeniu i zostało zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowie kwalifikacyjnej obecne były 2 osoby.
W wyniku przeprowadzonego naboru wybrano do zatrudnienia Pana Macieja Tusińskiego, który wykazał się odpowiednim poziomem wiedzy, odpowiednim wykształceniem i cechami osobowościowymi wymaganymi do pełnienia obowiązków na oferowanym stanowisku.

Inne informacje:
Oferty można odebrać w terminie 3 miesięcy od daty przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do zniszczenia dokumentów.

 

 

Podmiot udostępniający :

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Osoba wprowadzająca :

Hubert Słotwiński

Osoba odpowiedzialna za informację :

Piotr Trethan

Data publikacji :

01.04.2014

Ostatnia zmiana :

01.04.2014

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Zatrudnienie Wyniki postępowań Informacja o wyniku naboru na stanowisko operatora obsługi i naprawy urządzeń technicznych