Informacja - Filia Osiedle Stałe

Szanowni Czytelnicy, informujemy, w dniu 04.03.2021 r. Filia Osiedle Stałe będzie czynna w godzinach 10.00 - 18.00. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja - Filia Szpital

Szanowni Czytelnicy, z radością informujemy, że od 2 marca 2021 r., po długiej przerwie otwarta zostanie Filia Szpital. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami otwarcia
Serdecznie zapraszamy!

Informacja - dary

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na obowiązujące ograniczenia w związku z obowiązującym w kraju stanem epidemii, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie przyjmuje darów od Czytelników w postaci książek, czasopism i innych zbiorów.

 
© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie z siedzibą Rynek Główny 17, 43-600 Jaworzno. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba, że przepis prawa stanowi inaczej.