Informacja - Filia Długoszyn

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że w dniu 01.10.2020 Filia Długoszyn będzie nieczynna. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.

Informacja - Filia Bory

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że Filia Bory, po dwumiesięcznej przerwie, wznawia swoją działalność od 3 września br. Serdecznie zapraszamy.

Informacja

Szanowni Czytelnicy, od 1 września 2020 r. wznawiamy działalność czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, z wprowadzeniem ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa. Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami zachowania bezpieczeństwa i zasadami funkcjonowania w trakcie epidemii COVID-19. Zmianie ulegają również godziny otwarcia Biblioteki Głównej i Filii.

Informacja - Filia Szpital

Szanowni Czytelnicy informujemy, że zwroty książek wypożyczonych w Filii Szpital można dokonywać w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej w Jaworznie. Za utrudnienia przepraszamy

Informacja - dary

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na obowiązujące ograniczenia w związku z obowiązującym w kraju stanem epidemii, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie przyjmuje darów od Czytelników w postaci książek, czasopism i innych zbiorów.

 
© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie z siedzibą Rynek Główny 17, 43-600 Jaworzno. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba, że przepis prawa stanowi inaczej.