Informacja - Filia Stara Huta

Szanowni Czytelnicy informujemy, że w dniach od 06.07.2020 do 17.07.2020 r. Filia Stara Huta będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja - Filia Jeleń

Szanowni Czytelnicy informujemy, że w dniach 01.07.2020 - 31.08.2020 Filia Jeleń będzie czynna do Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.30 - 16.00

Wakacje - godziny otwarcia

Szanowni Czytelnicy, w okresie wakacji, tj. od 29 czerwca do 31 sierpnia 2020 r., Filie Osiedle Stałe i Szczakowa czynne będą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–18.00. Godziny otwarcia Biblioteki Głównej oraz pozostałych placówek pozostają bez zmian.

Informacja - Filia Bory

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że z powodu remontu Filia Bory począwszy od 23 czerwca 2020 r., aż do odwołania, będzie nieczynna. W czasie reorganizacji placówki czytelników zapraszamy do Biblioteki Głównej. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja - dary

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na obowiązujące ograniczenia w związku z obowiązującym w kraju stanem epidemii, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie przyjmuje darów od Czytelników w postaci książek, czasopism i innych zbiorów.

Ogłoszenie o zamiarze połączenia filii

Rada Miejska w Jaworznie ogłasza zamiar połączenia filii Góra Piasku z filią Szczakowa i filii Stara Huta z Biblioteką Główną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie oraz zmiany statutu samorządowej instytucji kultury pod nazwą Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie.

 
© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie z siedzibą Rynek Główny 17, 43-600 Jaworzno. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba, że przepis prawa stanowi inaczej.