Informacja dla czytelników

Szanowni Czytelnicy,

w związku z decyzją Premiera RP, od 7 do 29 listopada 2020 r. Biblioteka Główna oraz filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie będą nieczynne dla użytkowników. Prolongaty zbiorów można dokonać samodzielnie poprzez katalog OPAC (https://katalog.zapto.org/). W sprawach związanych z przedłużeniem wypożyczonych materiałów można również kontaktować się z Biblioteką pod dotychczasowymi numerami telefonów (od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.00) oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej (adresy: https://www.biblioteka.jaw.pl/start/index.php/o-bibliotece/kontakt-i-godziny-otwarcia). Zachęćmy do korzystania z dostępnych za pośrednictwem bibliotecznej strony internetowej linków odsyłających do cyfrowych baz danych oraz do pobrania kodów Legimi, umożliwiających czytanie e-booków. Zamówienia na kody prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Bądźcie Państwo z nami online za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Informacja - Filia Jeleń

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że w dniach 26 - 27.11.2020 . Filia Jeleń będzie nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Informacja - Filia Szpital

Szanowni Czytelnicy informujemy, że zwroty książek wypożyczonych w Filii Szpital można dokonywać, po telefonicznym umówieniu, w Wypożyczalni dla Dorosłych Biblioteki Głównej w Jaworznie. Za utrudnienia przepraszamy

Informacja - dary

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na obowiązujące ograniczenia w związku z obowiązującym w kraju stanem epidemii, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie nie przyjmuje darów od Czytelników w postaci książek, czasopism i innych zbiorów.

Wykaz wolnych lokali użytkowych

Treść ogłoszenia

 
© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie z siedzibą Rynek Główny 17, 43-600 Jaworzno. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba, że przepis prawa stanowi inaczej.