Złote Pióro Prezydenta Jaworzna - konkurs odwołany

Z przykrością informujemy, że Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Literacki o „Złote Pióro Prezydenta Jaworzna” został odwołany. Mając na uwadze nieprzewidywalny rozwój sytuacji epidemicznej w kraju, obawiamy się dalszego przedłużania terminów ogłoszonych obostrzeń, co spowoduje, że nie będziemy mogli dotrzymać zobowiązań, wynikających z organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Obecnie nie jesteśmy w stanie zdecydować o nowym terminie realizacji konkursu.

Ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego kiosku nr 1 oraz wykaz wolnych lokali użytkowych

Łącza do informacji na BIP:

Ogłoszenie o przetargu na najem lokalu użytkowego kiosku nr 1

Wykaz wolnych lokali użytkowych

INFORMACJA

Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo publiczne, a także działając zgodnie z zaleceniami Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prezydenta Miasta Pawła Silberta, z przykrością informujemy, że Biblioteka Główna i Filie będą zamknięte do odwołania. W związku z powyższym nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek. Kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane. Prosimy o śledzenie naszych kanałów informacyjnych, ponieważ czas zamknięcia może ulec zmianie.

 

INFORMACJA

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników, działając prewencyjnie i w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Jaworznie, wszystkie zaplanowane wydarzenia z udziałem publiczności w Bibliotece Głównej i filiach zostały odwołane do końca kwietnia 2020 r. O zmianie decyzji lub możliwych nowych terminach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Ogłoszenie o zamiarze połączenia filii

Rada Miejska w Jaworznie ogłasza zamiar połączenia filii Góra Piasku z filią Szczakowa i filii Stara Huta z Biblioteką Główną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie oraz zmiany statutu samorządowej instytucji kultury pod nazwą Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie.

Wykaz wolnych lokali użytkowych

Treść ogłoszenia

 
© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie z siedzibą Rynek Główny 17, 43-600 Jaworzno. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba, że przepis prawa stanowi inaczej.