Dzieci w hołdzie bohaterom Bitwy Warszawskiej – konkurs

Serdecznie zapraszamy dzieci do lat 9 do udziału w konkursie pt. „Dzieci w hołdzie bohaterom Bitwy Warszawskiej 1920”, który rozpocznie się 15 września i potrwa do 15 października 2020 r. Zadaniem uczestników będzie wykonanie pieśni patriotycznej, nawiązującej w swej tematyce do Bitwy Warszawskiej lub okresu, w którym rozegrała się batalia. Przy wyborze utworu pomocna może być publikacja naszej biblioteki pt. „100-lecie Niepodległej w Jaworznie. Śpiewnik Pieśni Patriotycznych”. Zapis audio należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, w formacie MP3, WAV, FLAC, WMA, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub tradycyjnej, na płycie CD/DVD, w kopercie zaadresowanej: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie ul. Rynek 17 43-600 Jaworzno, z dopiskiem: Konkurs pieśni patriotycznej. Nagrania przyjmowane będą także w Bibliotece Głównej (Czytelnia Naukowa, p. I). Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i wypełnienie karty zgłoszenia.