Gwiazdka przez cały rok

Szanowni Czytelnicy,
Z okazji zbliżających się świąt Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie przygotowała nie lada gratkę dla osób, które ten wyjątkowy czas wykorzystają na odrobienie lekturowych zaległości. Dzięki pozyskanej dotacji na dostarczanie publikacji drogą elektroniczną, wkrótce zostanie przekazana do Państwa dyspozycji dodatkowa liczba kodów umożliwiających dostęp do e-książek zamieszczonych w bazie Legimi! Co najistotniejsze, kody rozdawane z tej puli będą aktywne przez rok! Chęć pobrania można zgłaszać osobiście w Bibliotece Głównej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika. Liczba kodów ograniczona!
Zakup zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.