Picture-BOOK. Warsztaty ilustratorskie

190604 picture czerwiec

Przed nami finał warsztatowych zmagań uczestników cyklu pn. Picture-BOOK. Uczniowie dwóch jaworznickich szkół podstawowych - nr 1 i nr 16, podczas trzech, grupowych spotkań zatytułowanych: „Rysowanki”, „Malowanki” i „Wycinanki”, tworzyli ilustracje do baśni H. Ch. Andersena. 4 czerwca, o godz. 11.30, po raz pierwszy połączone zostaną wszystkie zespoły, by wspólnie dokonać niezwykłego dzieła – zestawienia wykonanych, różnymi technikami, prac w jedną, unikatową całość. A wszystko to pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia - pani Barbary Wójcik-Wiktorowicz.
Organizacja wydarzenia związana jest z realizacją bibliotecznego projektu pn. „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.