Reporting-Book. Świat okiem kamery - warsztaty reportażowe. Realizacja własnego materiału

190607 reporting

7 czerwca o godz. 13.00, zapraszamy uczestników na ostatnie warsztaty pn. „Reporting-BOOK. Świat okiem kamery”. Najbliższe zajęcia będą okazją do podsumowania najważniejszych, dotychczas przekazanych, informacji na temat specyfiki języka filmu oraz wykorzystywanych przy jego produkcji narzędzi. Prowadząca zajęcia, pani Elżbieta Omelan, zaprezentuje również proste ćwiczenia i udzieli praktycznych wskazówek, które wspomogą gotowość młodych twórców do realizacji własnych materiałów wizualnych.
Organizacja wydarzenia związana jest z realizacją bibliotecznego projektu pn. „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.