Wakacje? Tylko z Akademią Mistrzów Czytania

Okres wakacji to doskonała okazja do nadrobienia zalęgłości czytelniczych. Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy ze względu na brak czasu nie zdecydowali się do tej pory na udział w organizowanym przez nas konkursie Akademia Mistrzów Czytania, do włączenia się w rywalizację właśnie teraz. Daj sobie szansę na zwycięstwo! Czekają atrakcyjne nagrody: smartfony i tablety! Szczegóły w Regulaminach.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie serdecznie zaprasza młodzież szkół podstawowych (kl. VI-VIII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie o tytuł Mistrza i Wicemistrza Czytelnictwa 2019 r.
Aby wziąć udział w rywalizacji należy:
• Odebrać kartę konkursową i uzupełnić Kartę Zgłoszenia
• Zbierać bonusy w postaci medali, pucharów i koron za wypożyczone książki i audiobooki
• Zgromadzić największą liczbę bonusów
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: smartfon i tablet.
Program realizowany będzie w okresie od kwietnia do listopada 2019 r. we wszystkich oddziałach i filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na grudzień 2019 r.
Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem.
Pamiętaj! Mistrz może być tylko jeden!

Karta Zgłoszenia dla osoby pełnoletniej
Karta Zgłoszenia dla osoby niepełnoletniej