Wakacje? Tylko z Akademią Mistrzów Czytania

Plakat "Akademia Mistrzów Czytania"

Okres wakacji to doskonała okazja do nadrobienia zalęgłości czytelniczych. Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy ze względu na brak czasu nie zdecydowali się do tej pory na udział w organizowanym przez nas konkursie Akademia Mistrzów Czytania, do włączenia się w rywalizację właśnie teraz. Daj sobie szansę na zwycięstwo! Czekają atrakcyjne nagrody: smart fony i tablety! Szczegóły w Regulaminach.

Zachęceni sukcesem pierwszej edycji Akademii Mistrzów Czytania, przystępujemy do realizacji kolejnej odsłony bibliotecznego projektu.  Od 1 kwietnia br. dzieci i młodzież ze wszystkich typów szkól mogą przystąpić do udziału w konkursach o tytuł Mistrza i Wicemistrza Czytelnictwa 2019 r.  Najmłodszym uczestnikom - uczniom szkół podstawowych kl. I-V  proponujemy zabawę polegającą na zbieraniu premii konkursowej za każdą wypożyczoną i przeczytaną książkę. Aktywność czytelniczą odzwierciedlać będą naklejki z logo Biblioteki, które należy wklejać do Książeczki Kolekcjonerskiej. W każdym miesiącu, wśród osób, które zgromadzą wymagany komplet naklejek, rozlosowane będą książki. Finał konkursu odbędzie się w grudniu 2019 r. Na laureatów czekają, prócz zaszczytnych tytułów Mistrza i Wicemistrza, atrakcyjne nagrody: smartfony i tablety – jest więc o co powalczyć.
Szczegóły określone zostały w Regulaminie oraz Karcie Zgłoszenia. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią i podjęcia się udziału w czytelniczych zmaganiach.