Historia mówiona

Plakat "Historia Mówiona"

Szanowni Państwo,
Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie poszukuje osób zainteresowanych wzbogaceniem kolekcji „Historia mówiona”.

Na kolekcję składają się cyfrowe zapisy wspomnień mieszkańców Jaworzna – w formie dźwiękowej, bądź audiowizualnej. Szczególne cenne są dla nas wspomnienia z lat młodości, z okresu wojennego i powojennego, dotyczące pracy i działalności w lokalnych instytucjach, czy stowarzyszeniach, a także spostrzeżenia opisujące zmiany, jakie zaszły w naszym mieście. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym studiem nagrań, w którym, w kameralnej i przyjaznej atmosferze, można utrwalić wspomnienia. Serdecznie zapraszamy do rozważenia naszej propozycji przyczynienia się do uwiecznienia i zachowania dla przyszłych pokoleń tego typu dziedzictwa.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Informacji Regionalnej – osobiście (budynek Biblioteki Głównej, I piętro), telefonicznie pod numerem: (32) 751-91-92 wewnętrzny 2-228, bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..