Wiersze Lodu i Ognia. Literacko-muzyczne spotkanie inspirowane „Grą o tron”

Plakat "Wiersze Lodu i Ognia"

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zaprasza, 11 października o godz. 17.00, na literacko-muzyczne spotkanie pt. „Wiersze Lodu i Ognia”. Podczas wieczoru Marek Kaczkowski przybliży genezę wierszy, zebranych w autorskim tomiku oraz opowie o fascynacji sagą George’a R. R. Martina i jej serialową ekranizacją. Drugą część wydarzenia stanowić będzie minirecital Marcina Gąbki, który wykona piosenki inspirowane „Grą o tron”.
Spotkanie zorganizowane zostanie w ramach projektu „Jubileusz 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie”, dofinansowanego ze środków Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej.
Miejscówki do odebrania w Puncie Informacji Turystycznej /Biblioteka Główna/, od 4 października br.