HIP-HOP BOOK. Finał warsztatów. Koncert „Drużyny Mistrzów”

Plakat "HipHop-Book finał warsztatów"

Uczestników organizowanych przez naszą bibliotekę warsztatów oraz wszystkich fanów hip-hopu zapraszamy, 15 października 2019 r. o godz. 11.00, na finałowy koncert, wieńczący kilkutygodniowe zmagania. Przed zgromadzoną publicznością wystąpi prowadzący zajęcia - Roman ,,Bosski” Lachowolski z Drużyny Mistrzów. Znany raper jest prezesem fundacji i pomysłodawcą projektu profilaktyczno-motywacyjnego DRUŻYNA MISTRZÓW SPORT MUZYKA PASJA, a także producentem składanek hip-hopowych i teledysków motywacyjnych z udziałem gwiazd rapu oraz mistrzów sportu. Występ w bibliotece będzie również okazją do zaprezentowania efektów czterech spotkań z udziałem młodych entuzjastów tego nurtu muzycznego.
Organizacja wydarzenia związana jest z realizacją bibliotecznego projektu pn. „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.