Jesienna akademia kobiecości

6 listopada 2019 r. o godz. 17.00, serdecznie zapraszamy do udziału w wykładowo-warsztatowym spotkaniu, promującym aktywny styl życia i profilaktykę prozdrowotną pt. „Jesienna akademia kobiecości. Miednica na warsztacie”. Tematem przewodnim wydarzenia, które docelowo adresowane jest do kobiet, będą zagadnienia związane z siłą mięśni dna miednicy. Szczególną uwagę zwrócimy również na właściwy trening oddechu, który ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu. W trakcie pokazu multimedialnego zaprezentowane zostaną ćwiczenia, które prowadzący spotkanie: Jakub Materla – trener medyczny i Marek Kuś - fizjoterapeuta, będą starali się nauczyć uczestniczki. Dodatkowym elementem imprezy będzie wystawa książek poświęconych zdrowiu i aktywności fizycznej, pochodzących ze zbiorów biblioteki.