STREET-BOOK – trzecie warsztaty fotograficzne

Temat trzecich warsztatów fotograficznych z cyklu STREET-BOOK, organizowanych w ramach projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2”, brzmi „Zdążyć przed czasem“. Celem spotkania, zaplanowanego na 31 lipca godz. 16.30, będzie zwrócenie uwagi na detal pojawiający sie w przestrzeni miejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem różnego rodzaju napisów, znaków, murali i graffiti, plakatów, afiszy i reklam. Zajęcia poprowadzi Halina Morcinek Absolwentka Wyższego Studium Fotografii w Jeleniej Górze, członkini Związku Polskich Artystów Fotografików - Okręg Śląski oraz WBK Werkkreis Bildender Künstler przy Forum Kunst & Architektur w Essen. Artystka jest współzałożycielką i animatorką nieformalnej „Grupy 999“, związaną z nurtem fotografii czystej. Współpracuje z jaworznicką „Szkołą Widzenia” w Żywym Skansenie Fotografii. Zajmuje się zarówno fotografią klasyczną jak i digitalną. Podczas spotkania zaprezentowane i omówione zostaną jej prace „Street Photo“ z rożnych miejsc świata, takich jak: Nowy York, Meksyk, Kuba, Polska, Dubaj, Niemcy, Praga itp.
Projekt „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Zasadami udziału w wydarzeniach organizowanych przez MBP oraz podpisanie Oświadczenia i Karty uczestnictwa, które należy przekazać w dniu spotkania.


E-mail
0
0
0
s2sdefault