Pracownicy / Działy

 

Kontakt

Imię, nazwisko - stanowisko

 Dyrektor

 (32) 751-91-92 wew. 2 211

 Monika Rejdych - Dyrektor

 

 Zastępca Dyrektora

 (32) 751-91-92 wew. 2 211

 Monika Ryter - Zastępca Dyrektora

 Sekretariat

 (32) 751-91-92 wew. 2 211

 Ewa Grabowska-Koziarz

 Dział Instrukcyjno - Metodyczny

 (32) 751-91-92 wew. 2 230

 Aleksandra Bzowska - Instruktor Metodyczny

 Anna Ptaszkiewicz-Godzina - Instruktor Metodyczny

 Dział Finansowo - Księgowy

 (32) 751-91-92 wew. 2 221

 Anna Januszewska-Duda - Główna Księgowa

 

 Dział Organizacyjno - kadrowy

 (32) 751-91-92 wew. 2 232

 Jagoda Jurecka - Kierownik

 

 Dział Administracyjno - Gospodarczy

 (32) 751-91-92 wew. 2 210

 Agnieszka Dłużniak  - Kierownik

 

Dział Informatyczno - Techniczny

 (32) 751-91-92 wew. 2 213

 Radosław Sobala - p.o. Kierownik

 

 Dział Gromadzenia Opracowania i Kontroli Zbiorów

 (32) 751-91-92 wew. 2 217

 Mariola Nogaj - Kierownik

 

 Wypożyczalnia dla Dorosłych

 (32) 751-91-92 wew. 2 218

 Beata Dudek - p.o. Kierownik

 

 Czytelnia Naukowa i Czasopism

 (32) 751-91-92 wew. 2 223

 Małgorzata Hezner - Kierownik

 

 Dział Multimedialny

 (32) 751-91-92 wew. 2 227

 Anna Moskal - Kierownik

 Dział Informacji Regionalnej

 (32) 751-91-92 wew. 2 228

 Tatiana Swiridowa - Kierownik

 Oddział dla Dzieci i Młodzieży

 (32) 751-91-92 wew. 2 220

 Hanna Kuciel - Kierownik

 Filia Bory

 (32) 751-91-92 wew 3 310

 (32) 616-20-55

 Mirosława Czechowska - Kierownik

 Filia Byczyna

 (32) 751-91-92 wew 3 311

 (32) 614-15-87

 Agnieszka Kozub - Kierownik 

 

 Filia Ciężkowice

 (32) 751-91-92 wew 3 312

 (32) 614-15-80

 Anna Serwatka - Kierownik

 

 Filia Dąbrowa

 (32) 751-91-92 wew 3 313

 (32) 752-96-96

 Agnieszka Mazgaj - Kierownik

 

 Filia Długoszyn

 (32) 751-91-92 wew. 3 314

 Małgorzata Ślusarczyk - Kierownik

 

 Filia Gigant

 (32) 751-91-92 wew 3 315

 (32) 751-06-90

 Barbara Siedlińska - Kierownik

 

 Filia Góra Piasku

 (32) 751-91-92 wew 3 316

 Beata Noszczyńska - Kierownik

 

 Filia Jeleń

 (32) 751-91-92 wew 3 317

 (32) 615-04-00

 Jadwiga Gierałt - Kierownik

 

 Filia Jeziorki

 (32) 751-91-92 wew 3 318

 Anna Sobula - Kierownik

 

 Filia Os. Stałe

 (32) 751-91-92 wew 3 319

 (32) 615-54-12

 Anita Byrczek - Kierownik
 Maria Brożek - Kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży

 Filia Podłęże I

 (32) 751-91-92 wew 3 320

 (32) 616-52-47

 Jolanta Chełmecka - Kierownik

 

 Filia Podłęże II

 (32) 751-91-92 wew 3 321

 (32) 751-40-40

 Ksenia Chorąży - Kierownik

 

 Filia Podwale

 (32) 751-91-92 wew 3 322

 (32) 616-26-14

 Urszula Dziubek - Kierownik

 

 Filia Stara Huta

 (32) 751-91-92 wew 3 323

 Teresa Chowaniec - Kierownik

 

 Filia Szczakowa

 (32) 751-91-92 wew 3 324

 (32) 617-75-92

 Anna Borkowska - Kierownik

 

 Filia Szpital

 (32) 751-91-92 wew 3 325

 (32) 317-45-11

 Aneta Łyp - Kierownik