Legimi

Czytanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne jak teraz! Dzięki współpracy pomiędzy Miejską Biblioteką Publiczną w Jaworznie a firmą Legimi mogą Państwo korzystać z usługi bezpłatnego dostępu do zbioru ponad 62 tys. bestsellerowych publikacji elektronicznych: popularno-naukowych oraz literatury pięknej: powieści obyczajowych, historycznych, sensacyjnych, kryminałów czy fantastyki. Aplikacja Legimi dostępna jest na wszystkich urządzeniach z system iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektórych czytnikach ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może korzystać na jeden kod na 2 urządzeniach.
Jak otrzymać dostęp do książek? Jedynym warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie aktywnej karty czytelnika. Następnie należy:
1. Odebrać kod w Wypożyczalni dla Dorosłych lub Dziale Multimedialnym (osobiście lub pisząc maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
2. Wpisać otrzymany kod na stronie http://www.legimi.pl/Jaworzno
3. Założyć darmowe konto Legimi.
4. Pobrać aplikację Legimi (bezpłatną) na swoje urządzenie i już można cieszyć się lekturą przez 30 dni. Jak kod straci ważność, proszę koniecznie zgłosić się po nowy!
W razie pytań czy niejasności, informacji udzielają bibliotekarze Wypożyczalni dla Dorosłych i Działu Multimedialnego.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem