Całe Jaworzno czyta dzieciom – Piotr Trethan

Całe Jaworzno Czyta Dzieciom - plakatNie ma wątpliwości, że tegoroczna zima zdecydowanie skąpi nam śniegu i mrozu, co szczególnie odczuwają dzieci, nie mogąc w pełni korzystać z uroków tej pory roku. Są jednak dyscypliny sportowe, które śmiało można uprawiać mimo kapryśnej aury. Jednej z nich -hokejowi na lodzie, poświęcone zostanie kolejne spotkanie w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Gościem specjalnym będzie Piotr Trethan – Prezes Stowarzyszenia OLD BOYS Unia Oświęcim w hokeju na lodzie. Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Głównej 26 lutego br. o godz. 11.00.

Śląski Pegaz

Ibuk Libra

Serwis książek elektronicznych

Legimi