Całe Jaworzno czyta dzieciom - Anna Basaj

Całe Jaworzno Czyta Dzieciom - plakatpiątek 28 marca br. o godz. 11.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Całe Jaworzno czyta dzieciom. Wspólnie z gościem specjalnym, pedagogiem Anną Basaj, mali czytelnicy z jaworznickich przedszkoli, radośnie i wesoło powitają długo oczekiwaną porę roku. Wesołe wiosenne wierszyki i różnorodne zabawy, dostarczą dzieciom moc niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy.

Śląski Pegaz

Ibuk Libra

Serwis książek elektronicznych

Legimi