Całe Jaworzno czyta dzieciom - Jakub Byrczek

Całe Jaworzno Czyta Dzieciom - plakatPodczas kolejnego spotkania, zorganizowanego w ramach lokalnej akcji Całe Jaworzno czyta dzieciom, swoje ulubione bajki przeczyta małym słuchaczom dr hab. Jakub Byrczek. Tradycyjnie przy okazji zajęć, na najmłodszych mieszkańców naszego miasta czekać będzie wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Głównej 4 kwietnia o godz. 10.00.

Śląski Pegaz

Ibuk Libra

Serwis książek elektronicznych

Legimi