Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Z punktu widzenia filozofii

13 grudnia o godz. 17.00 w bibliotecznej Galerii ExLibris Spotkanie filozofia13 grudnia o godz. 17.00 w bibliotecznej Galerii ExLibris odbędzie się kolejne spotkanie, w ramach działającego w naszej Bibliotece klubu dyskusyjnego „Z punktu widzenia filozofii”. Temat panelu: „Władysława Tatarkiewicza filozofia szczęścia”, omówi dr. hab. Tomasz Kubalica. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią lektury pomocniczej, która dostępna jest w Informatorium Biblioteki Głównej.