Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Wieczór z Meryl

Nocny maraton filmowy - 14 września 2018Już niebawem, bo 14 września o godz. 19.00, startuje kolejny Nocny Maraton Filmowy! Wieczór spędzimy w towarzystwie Meryl Streep, przez wielu krytyków uważanej za największą żyjącą aktorkę. Zagrała w kilkudziesięciu filmach, w których wcielała się zarówno w role współczesne, jak i kostiumowe, dramatyczne i komediowe, a każdy jej występ określany był mianem wydarzenia. Impreza skierowana jest do osób pełnoletnich. Przewidywane zakończenie spotkania nastąpi o godz. 3.00. Zapisy i informacje w Dziale Multimedialnym Biblioteki Głównej, tel. (32) 751 91 92 wew. 2 227. Liczba miejsc ograniczona! Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.