Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Magia Kolorów 2018

Magia Kolorów 2018 - plakat informacyjnyOd 19 września 2018 r. w bibliotecznej Galerii ExLibris prezentować będziemy prace, będące pokłosiem konkursu plastycznego „Magia Kolorów 2018”. Tegoroczna edycja poświęcona została obchodom jubileuszowego roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.  Laureaci rywalizacji – niepełnosprawni uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z regionu Śląska, poprzez udział w konkursie przedstawili swój sposób postrzegania rzeczywistości, naturalną wrażliwość oraz wyjątkową intuicję w świecie barw i form.