Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

kuny4 października w jaworznickiej Bibliotece Głównej, odbędzie się spotkanie autorskie dla dzieci z udziałem Justyny Bednarek - dziennikarki, pisarki i ilustratorki. Ogromną popularność wśród młodych czytelników przyniosła jej książka, przedstawiająca perypetie dziesięciu sympatycznych skarpetek. W 2016 r. jej publikacja pt. „Pięć sprytnych kun” została nominowana do tytułu Książki Roku przez Polską Sekcję IBBY. W trakcie wydarzenia autorka opowie dzieciom co zrobić, aby pobudzić swoją wyobraźnię i jak stworzyć „przepis” na dobrą książkę. Serdecznie zapraszamy!