Jesienny Festiwal Kobiecości

jesienny_festiwal

Serdecznie zapraszamy na „Jesienny Festiwal Kobiecości”, który odbędzie się 5 października br. w jaworznickiej Bibliotece Głównej. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wskazanie możliwości radzenia sobie z codziennymi kryzysami. Poprzez wystąpienia specjalistów, Festiwal będzie inspirować kobiety do szeroko pojętej profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego a także ochrony w sytuacjach zagrożenia. Pierwszy dzień festiwalu to ogólnodostępne wykłady, które przeprowadzone zostaną w Bibliotece Głównej. Dnia następnego osoby zainteresowane będą miały możliwość bezpłatnego skorzystania z warsztatów w specjalistycznych w gabinetach pomocy psychoterapeutycznej. Szczegółowy plan przedstawiamy na plakatach.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza Paweł Silbert - Prezydent Miasta Jaworzna oraz organizatorzy: Maria Materla - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jaworzna d/s Osób Niepełnosprawnych, MOPS, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Wydział Zdrowia UM, Centrum Żywienia i Motywacji Vitalismed, Monika Szlósarczyk - Malowana Lala, Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii SELF.