Twórcy i ich dzieła. Frida Kahlo

Plakat - Twórcy i ich dzieła - 16 października 2018 godzina 16:30Serdecznie zapraszamy, 16 października br. o godz. 16.30, na pierwsze, powakacyjne spotkanie w ramach bibliotecznego cyklu „Twórcy i ich dzieła”. Bohaterką wydarzenia będzie niezwykła kobieta - malarka, ikona popkultury, idolka feministek, zdeklarowana komunistka – Frida Kahlo. Postać artystki, jej pełne pasji życie i naznaczona cierpieniem sztuka, stanowią inspirację dla wielu twórców, od malarzy do projektantów mody, a nam odbiorcom, niezależnie od preferencji estetycznych, nie pozwalają na obojętność.
Uczestnicy spotkania tradycyjnie będą mogli wziąć udział w losowaniu jednego podwójnego zaproszenia do Teatru Korez w Katowicach.