Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Droga ku zdrowiu… kosmetolog, specjalista podologii, fizjoterapeuta

Plakat "Profilaktyka - 24 października 2018 godzina 17"Kolejna prelekcja, z cyklu: „Droga ku zdrowiu… kosmetolog, specjalista podologii, fizjoterapeuta”, zatytułowana „Profilaktyka i korekcja mechaniki stóp i kręgosłupa”, odbędzie się w środę 24 października 2018 r. o godzinie 17.00. Wydarzenie poprowadzą: Ewa Legutko, specjalista do spraw podologii i edukator w zakresie cukrzycy, właścicielka gabinetu podologicznego oraz Adrian Soprych, mgr. fizjoterapii, właściciel gabinetu As-Medica. Podczas spotkania będzie można skorzystać z oceny podoskopowej i podometrycznej, badania manualnego oraz na podoskopie, a także otrzymać zalecenia profilaktyczne. Prowadzący udzielą również porad w zakresie doboru ortez i wkładek.
Serdecznie zapraszamy!