Koherencja serca. Wszechobecność stresu – jedna metoda

Plakat "Droga ku zdrowiu - 9 listopada 2018 godzina 17"Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone naturopatii, czyli zespołowi metod i terapii naturalnych mających na celu promowanie zdrowego stylu życia, a także profilaktykę oraz pomoc w osiągnięciu i utrzymaniu optymalnego stanu zdrowia. Prelekcja odbędzie się 9 listopada 2018 r. o godzinie 17.00, w Audytorium Biblioteki Głównej. Podczas wydarzenia omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak: naturopatia, szkodliwość stresu i koherencja serca jako metoda radzenia sobie z nim. Przedstawione zostaną również ciekawostki medyczne przygotowane w oparciu o aktualną wiedzę w tym zakresie. Ponadto uczestnicy będą mogli poznać kilka praktycznych ćwiczeń oraz wziąć udział w loterii z nagrodami. Spotkanie poprowadzi Gabriela Orszulik-Sagnard, absolwentka studiów naturopatii w Instytucie EURONATURE w Lyonie we Francji. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.naturopatia-gabi.net.