dzien_misia

Od 2002 r., a więc od momentu ustanowienia Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, jaworznicka Biblioteka organizuje dla maluchów spotkania literackie, w trakcie których wspólnie z dziećmi czytamy książki i świętujemy urodziny pluszaka. W tym roku wydarzenie zaplanowaliśmy na 26 listopada o godz. 10.00. Podobnie jak w latach ubiegłych, impreza odbędzie sie w przyjaznych przestrzeniach jaworznickiej Galerii Galena, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie bibliotecznej inicjatywy. Zapraszamy!