Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Klub Filmowy

klubfimowy13 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach bibliotecznego Klubu Filmowego. Grudniowe spotkanie pasjonatów X Muzy rozpoczniemy od obrazu przedstawiającego królową, kobietę stojącą na szczycie światowej polityki, a jednocześnie bardzo samotną, spragnioną przyjaźni. Na drugim planie będziemy podziwiać wspaniale zobrazowaną wiktoriańską Anglię, z jej charakterystyczną obyczajowością i strojami. Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.