Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Baśń o perle. Spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz

Plakat "Spotkanie z Anną Gibasiewicz - 12 grudnia 2018 godzina 9:30"W środę 12 grudnia br. o godz. 9.30 w jaworznickiej Bibliotece Głównej odbędzie się spotkanie z Anną Gibasiewicz, która zaprezentuje swoją książkę pt. „Baśń o perle”. Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Pisarka ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa i nauczycielem języka polskiego.
Spotkanie w Bibliotece odbędzie się w ramach realizacji projektu „Akademia Mistrzów Czytania”, dofinansowanego ze środków Fundacji Energetyka na Rzecz Polski Południowej.