Znajdujesz się na archiwalnej stronie

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie

Aktualny adres strony www.biblioteka.jaw.pl/start

Klub Robótek Ręcznych. Spotkanie przedświąteczne

robotki20 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbędzie się przedświąteczne spotkanie Klubu Robótek Ręcznych. Panie zaprezentują swoje prace oraz opowiedzą o technikach ich wykonania. Wystawę poprzedzi krótka prelekcja na temat najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie. Na spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem rękodzieła oraz osoby chcące poznać tradycje związane z grudniowymi kiermaszami.