Klub Filmowy

klub_filmowy

20 grudnia br. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie bibliotecznego Klubu Filmowego. Tym razem będą mieli Państwo okazję zobaczyć wspaniały musical, pełen olśniewających dźwięków i barw, inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma. Poruszająca historia człowieka, który z wielkim rozmachem realizuje marzenie swojego życia.
Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Klub Robótek Ręcznych. Spotkanie przedświąteczne

robotki20 grudnia 2018 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbędzie się przedświąteczne spotkanie Klubu Robótek Ręcznych. Panie zaprezentują swoje prace oraz opowiedzą o technikach ich wykonania. Wystawę poprzedzi krótka prelekcja na temat najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie. Na spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tworzeniem rękodzieła oraz osoby chcące poznać tradycje związane z grudniowymi kiermaszami.

Z punktu widzenia filozofii

Plakat "Z punktu widzenia filozofii - 19 grudnia 2018 godzina 17"Serdecznie zapraszamy, 19 grudnia 2018 r. o godz. 17.00, na ostatnie w tym roku spotkanie z filozofią. Tematem przewodnim wieczoru będzie Mit Syzyfa, który rozpatrywać będziemy w oparciu o lekturę Alberta Camusa. Dyskusja pokieruje dr hab. Tomasz Kubalica.